Ztratila se kočka

cuzinka rychnov nad kneznou 2020 01 03 32940 psi detektivDobrý den,

v obci Javornice, okr. Rychnov nad Kněžnou se 3.1. ztratila 1,5 roku stará britská kočka se zálomkem na ocase!!!

Kdybyste měli nějaké informace, volejte prosím na 731047012, případně napište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Čuzinka je 1,5 roku stará modrošedá britská kočka. Obojek ani čip nemá, je kastrovaná a váží cca 3,5 kg. Je zvyklá chodit ven pouze v doprovodu majitele na kšírkách. Hlavním znamením je zlomeny ocas, který má už od malička.

Pokud byste byli tak hodní, vytiskněte prosím pátrací letáček, který naleznete v příloze emailu a vyvěste ho na nástěnku, do výlohy či na jiné viditelné místo. Také si ho můžete vložit na své webové stránky. Odměna za nalezení!

Starosty okolních obcí prosíme o vyhlášení místním rozhlasem!

Aktuální info o pátrání najdete zde: http://www.psidetektiv.cz/zvire/cuzinka-rychnov-nad-kneznou-2020-01-03

Děkujeme za pomoc,
Nikola Příhodová

Download this file (Psi-detektiv-cuzinka-rychnov-nad-kneznou-2020-01-03.pdf)Ztratila se kočka - popis a informace[ke stažení]104 kB