Volný byt k pronájmu

Obec Javornice nabízí k pronájmu byt č.5 v objektu bývalé školky na adrese Javornice č.p. 106.

Byt se nachází ve II.NP, dispozice 4+KK, vytápění – tepelné čerpadlo – zvýhodněná sazba, vyhrazené parkovací stání 2x.

Označení místností

plocha skutečná v m2

Předsíň 2.04

Ložnice 2.05

Pokoj 2.06

Obývací pokoj + KK 2.07

Pokoj 2.10

WC 2.11

Koupelna 2.12

Půda 2.08

Sklep 0.02 -příslušenství

Celkem bez sklepa a půdy

Zařízení:
Zásobník teplé vody Vaillant uniSTOR VIH R150/6, tepelné čerpadlo aroTHERM VWL85/3 A 230V, el. ohřívač teplé vody ARISTON ANDRIS LUX 6l/1,5kW

Nájemné bez energií ve výši 13 658,- Kč/ měsíc.

Prohlídka možná po domluvě na tel. starosty 737 310 572

Fotogalerie - Byty v bývalé MŠ

Nabídka volných bytů v Domě s pečovatelskou službou v Kvasinách

bytykvasiny

Byty v bývalé MŠ

bytymsVýstavba proběhla v období 6/2019 - 2/2021
Celkové náklady na přestavbu - 14 130 000 Kč bez DPH
Počet bytů - 6
Zhotovitel - Václav Daněk - Laguna Solnice

Fotogalerie:

Byt č.1

Byt č.2

Byt č.3

Byt č.4

Byt č.5

Byt č.6

Ostatní a společné prostory:

Očkování proti nemoci COVID-19

Očkování proti nemoci COVID-19 probíhá ode dne 22. března 2021 v očkovacím centru v Rychnově nad Kněžnou (budova Společenského centra, Panská ulice č.p. 1492), a to i přesto, že objednání obdrželi pozvání prostřednictvím SMS do Oblastní nemocnice v Rychnově nad Kněžnou.

Očkování proti COVID - 19

kh krajOd pátku se lidé starší 80 let budou moci přihlásit na očkování

V pátek 15. ledna by se měl i pro obyvatele Královéhradeckého kraje starší 80 let spustit centrální registrační systém na očkování proti covid-19. Po registraci si lidé podle dalších pokynů zarezervují termín a následně se budou moci nechat očkovat na jednom ze sedmi stávajících zřízených očkovacích míst regionu. V kraji od konce prosince očkuje hradecká fakultní nemocnice, ke které se začátkem ledna po dodávce vakcíny přidaly krajské oblastní nemocnice a soukromá nemocnice ve Vrchlabí.

Naším cílem je bezodkladně aplikovat všechny vakcíny, které do kraje přijdou. V prvním čtvrtletí roku máme od státu přislíbeno zhruba 62 tisíc dávek – v lednu 14 tisíc, v únoru 18 tisíc a v březnu 30 tisíc dávek vakcíny. V současné době probíhá očkování zdravotníků, rizikových pacientů v nemocnicích a také klientů a personálu v domovech pro seniory. V souladu s očkovací strategií ČR předpokládáme, že i v našem kraji začneme očkovat osoby starší 80 let, které se zaregistrují a následně se podle pokynů objednají v rezervačním systému. Očkovat se budou moci nechat na jednom ze sedmi stávajících zřízených očkovacích míst v nemocnicích v Hradci Králové, Náchodě, Trutnově, Jičíně, Dvoře Králové nad Labem, Rychnově nad Kněžnou a také ve Vrchlabí,“ sdělil hejtman Martin Červíček.

Od 15. ledna by registrační systém měl umožnit registrovat se na očkování osobám starším 80 let. Předpokládá se, že se lidé mladší 80 let a ostatní skupiny budou moci zaregistrovat od 1. února.

Vedle stránek ministerstva zdravotnictví lidé budou postupně nacházet informace o očkování také na webové adrese koronavirus.kr-kralovehradecky.cz. Po spuštění centrálního registračního systému zde bude i uveden odkaz na registraci. Lidé získají informace či pomoc s registrací na centrální informační lince ke koronaviru 1221.

Předpokládáme, že na začátku druhého čtvrtletí by mělo začít očkování i další veřejnosti v návaznosti na spuštění registračního systému. Máme přislíbeno, že každý měsíc dostaneme dodávku zhruba 100 tisíc dávek vakcíny. Do této fáze by se měla zapojit už i velká očkovací centra, která plánujeme zřídit pravděpodobně v každém okrese. Předpokládáme, že nám v jejich provozu pomohou zdravotníci nejenom z našich nemocnic. O konkrétních místech, podmínkách a o spuštění budeme veřejnost včas informovat,“ doplnil hejtman.

Vedle očkovacích míst v nemocnicích zahájil provoz také mobilní očkovací tým Fakultní nemocnice Hradec Králové a Fakulty vojenského zdravotnictví Univerzity obrany, který začal očkovat klienty a zaměstnance v Domově důchodců U Biřičky v Hradci Králové. Od příštího týdne začnou mobilní týmy očkovat i v dalších domovech pro seniory v regionu ve spolupráci s krajskými nemocnicemi.

Download this file (mapa očkování KHK.jpg)mapa očkování KHK.jpg[Mapa očkování]798 kB
Download this file (TZ_První fáze očkování v KHK.doc)TZ_První fáze očkování v KHK.doc[Informace k očkování]74 kB

Dezinfekce Anti Covid zdarma.

129671 anti covid dezinfekce 1 lObecní úřad Javornice nabízí občanům ZDARMA dezinfekci AntiCOVID.

Vyzvednout si ji můžete na obecním úřadě v úředních hodinách v pondělí a ve středu od 14:00 do 17:00 hodin,
nebo po telefonické domluvě na tel. 737 310 572.

Jak nakládat s odpady v době koronavirové pandemie

letakodpady

Informace ke Koronaviru

koronavirus