7.ročník nohejbalového turnaje trojic

nohec2021
Download this file (Nohejbal 2021.pdf)Leták ke stažení[Nohejbal 2021]127 kB

Zahradní kompostéry občanům Javornice

komposter 1100Obec Javornice nabízí občanům zahradní kompostéry o objemu 1100 l.

V návaznosti na úspěšné první kolo kompostérů v roce 2017 jsme díky dotačnímu titulu získali dalších 200 ks kompostérů pro naši obec.

Kompostéry budou občanům zdarma vypůjčeny na 5 let a následně přejdou zdarma do jejich vlastnictví.

Přednost budou mít žadatelé, kteří v roce 2017 nevyužili tuto možnost. Následně budou uspokojeni i ostatní občané až do vyčerpání zásoby 200 ks.

Žádosti zasílejte písemně, mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), datovou schránkou (r3ma9gi), nebo osobně v úředních hodinách.

V žádosti uveďte  jméno a příjmení žadatele, datum narození, adresu a popřípadě číslo parcelní pro umístění kompostéru, kontaktní tel.

Výdej kompostérů bude zahájen od pondělí 26.7.2021 v objektu bývalé továrny č.p. 13.
O přesném čase budou občané informováni obecním rozhlasem.

Bc. Vlastimil Zachoval, starosta

Volné termíny na očkování proti civid-19

banner ockovani

Inzerát – nabídka zaměstnání

Kuchař/ka ve školní jídelně

zaměstnavatel: Základní škola a mateřská škola Javornice

pracoviště: Javornice 2, 517 11 kontakt: Miroslava Reinberg Dvořáková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek

mzda: od 16 690,- do 19 110,- + osobní ohodnocení, a odměny (dle praxe)

Požadujeme: vyučení v oboru kuchař/kuchařka.

Po zapracování možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.

Náplň práce: samostatná práce na teplé kuchyni (příprava hlavních jídel a polévek) a příprava moučníků, průběžný úklid kuchyně, mytí nádobí.
Odpovědnost za plnění a dodržování norem, odpovědnost za plnění spotřebního koše.

Informace o instalaci Z-boxu v naší obci

zásilkovnammDobrý den,

Nainstalovaný Z-BOX bude zavážen od 28.6.2021.
Od 25.6.2021 bude již viditelný mezi výdejními místy a půjde do něj objednávat své zásilky.

V příloze informační leták s krátkým návodem.

Zde je i odkaz na video, jak probíhá objednání a vyzvednutí:     https://www.youtube.com/watch?v=gGM4kaAPxNM

Petra Surmová

Obchodní zástupce Z-BOX

Phone: +420 722 952 021

Web: www.packeta.com

Address: Lihovarská 1060/12, 190 00 Praha

zasilkovna

Informace - ukončení stomatologické praxe

V příloze informace o ukončení stomatologické praxe MUDr.Domáňové ke dni 31.7.2021.
Download this file (20210614090938514.pdf)Informace[Ukončení praxe]238 kB

Nabídka služby sociální rehabilitace

ment

Nakládání se splaškovými odpadními vodami v obci JAVORNICE - studie

Název akce: Nakládání se splaškovými odpadními vodami v obci Javornicemapkajavorn
Stupeň dokumentace: Technicko – ekonomická studie
Studie viz.příloha.

Byty v bývalé MŠ

bytymsVýstavba proběhla v období 6/2019 - 2/2021
Celkové náklady na přestavbu - 14 130 000 Kč bez DPH
Počet bytů - 6
Zhotovitel - Václav Daněk - Laguna Solnice

Fotogalerie:

Byt č.1

Byt č.2

Byt č.3

Byt č.4

Byt č.5

Byt č.6

Ostatní a společné prostory:

Očkování proti nemoci COVID-19

Očkování proti nemoci COVID-19 probíhá ode dne 22. března 2021 v očkovacím centru v Rychnově nad Kněžnou (budova Společenského centra, Panská ulice č.p. 1492), a to i přesto, že objednání obdrželi pozvání prostřednictvím SMS do Oblastní nemocnice v Rychnově nad Kněžnou.