Poslední Leč - pozvánka

Pozvánka v příloze
Download this file (Posledni_lec.jpg)Posledni_lec.jpg[Pozvánka]1454 kB

Vánoční Jarmark

2023 jarmarkPozvánka v příloze.
Download this file (2023_Jarmark.png)2023_Jarmark.png[Plakát - Vánoční Jarmark]906 kB

Pozvánka na divadlo

pastnaosamelehomuzePlakát v příloze.
Download this file (Past na osamělého muže.pdf)Past na osamělého muže.pdf[Plakát - pozvánka]237 kB

Informace o změnách v oblasti datových schránek platných od 1. 1. 2023

0138 0046 mvcr datovka banner na weby uradu 450x450 1Informace o zřízení Datové schránky, Identity občana a změny platné od 1. 1. 2023 -  nejdete v přílohách tohoto příspěvku.
Download this file (Datova schranka .pdf)Datova schranka .pdf[Informace]3124 kB
Download this file (IDENTITA OBCANA.pdf)IDENTITA OBCANA.pdf[Informace]1735 kB
Download this file (MVCR_Datovka_letak.pdf)MVCR_Datovka_letak.pdf[Informace]1531 kB

Oslovení občanů v rámci kultury v naší obci

Vážení občané obce Javornice,

dovolujeme si vás oslovit v rámci organizace kulturního života v naší obci. Naším cílem je v době, kdy nás již tolik neomezují covidová opatření, navrátit kulturní život do starých kolejí, a obnovit tak ve větší míře konání kulturních akcí v Javornici.

Proto bychom rádi znali váš názor, obdrželi vaše náměty na to, co vám doposud chybělo, po čem se vám stýská, co byste dělali jinak.

Pokud tedy máte tip na zajímavou osobnost z vašeho okolí, chcete vidět váš oblíbený divadelní či jiný spolek v akci atd., nenechte si to pro sebe a naopak, podělte se o váš námět s Výborem pro občanské záležitosti.

Své tipy posílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu uveďte Kultura 2023, případně je vhoďte do schránky obecního úřadu nebo je proberte přímo s některým ze členů výboru či zastupitelstva obce.

Velice vám děkujeme za vaše náměty.

S pozdravem
Věra Šreflová , Ing. Radovan Čižinský, Tomáš Krunčík, DiS.
(Výbor pro občanské záležitosti)

Download this file (Osloveni Kultura 2023 s podpisy.pdf)Osloveni Kultura 2023 s podpisy.pdf[Celý dokument v PDF]45 kB

Slavnostní rozsvícení Vánočního stromu - pozvánka

rozvecenistromu2022Pakát v příloze.
Download this file (SLAVNOSTNI ROZSVICENI VANOCNIHO STROMU.pdf)SLAVNOSTNI ROZSVICENI VANOCNIHO STROMU.pdf[Plakát]501 kB

Odpadové Oskary míří k obcím ČR

arnikaOdpadové Oskary míří k obcím ČR
Soutěž Odpadový Oskar vyhlásil spolek Arnika letos poosmé.
Cílem soutěže je popularizace obcí s nízkou produkcí zbytkových odpadů.
Produkce směsného odpadu lze snížit, dokazují to výsledky mnoha měst a obcí, ale také rozbory popelnic.
Podrobné informace o soutěži a o umístění naší obce v přílohách.
Download this file (Poradi_obci_Odpadovy_Oskar_2022.pdf)Výsledky soutěže[ ]434 kB
Download this file (TZ_OO_ČR.pdf)Tisková zpráva[ ]465 kB

Mobilní sběr odpadu

Obecní úřad Javornice pro Vás připravil ve spolupráci s firmou EKOLA České Libchavy s.r.o.
mobilní sběr odpadu, který proběhne v PÁTEK dne 16.9.2022 a bude proveden zastávkovým způsobem.
Více info v letáku v příloze.

ekolamariuspedersen
Download this file (_NEBEZP.odpad_Javornice pátek 16.září 2022.pdf)Informační leták[Mobilní svoz odpadu]49 kB

Zvýšení akceschopnosti jednotky JPO Javornice

logokhkV průběhu prázdnin byl úspěšně dokončen dotační program 21RRD12 z rozpočtu Královéhradeckého kraje na podporu JPO zřízených obcemi.

Program se týkal rozšíření řidičského oprávnění ze skupiny „B“ na skupinu „C“ pro dva členy JPO Javornice (Aleš Čapka a Tomáš Krunčík). Podpora dotace z rozpočtu Královéhradeckého kraje byla ve výši 20 000,- Kč a spoluúčast obce 10 000,- Kč.

Děkuji oběma členům SDH za svědomitou přípravu a gratuluji k získání řidičského oprávnění.

hasmRealizací projektu došlo ke zvýšení akceschopnosti našeho JPO a ke zlepšení zajištění plošného pokrytí Královéhradeckého kraje při požárech, živelných pohromách a jiných mimořádných událostech.

Bc. Vlastimil Zachoval, starosta

Odstávka elektrické energie 19.7.2022

cezlogoDne 19.7. bude odstávka elektrické energie, dotčená místa viz příloha.
Download this file (oznameni-110060845820-cat9dqcd3ihsdr6kfv1g (1).pdf)oznameni-110060845820-cat9dqcd3ihsdr6kfv1g (1).pdf[Informace o dotčených místech odstávkou elektřiny]472 kB